Brio Železniční prejazd magnetický

pre chlapcov

• Nefunguje ako ma ani s brio vlacikom
    • Vlacik sa zasekava na magnete ak ma vagon
    • Nie vzdy padaju rampi

Produkt nefunguje ako ma ak pouzijem vlacik brio aj tak sa nie vzdy sklopia obe zavory . Ak ma vlacik za sebou aj vagon ten sa vacsinou zastavi na zavore kde je magnet takze sa vlacik nevie pohnut . Produkt som vratil za mna nefunkcna vec

• Pri prejazde vláčika sa samé zatvárajú, spravili veľkú radosť.

Funguje tak na 95perc. Niektore vlaciky magnet nezachyti, ale inac celkom spokojnost.

Typ
vláčikodráhy
Vek od
3 rokov
Určenie
pre chlapcov

Brio Železničné priecestie je ďalším z radu príslušenstva pre vláčikodráhy. Majte železničnú dopravu pod kontrolou a úplne bezpečnú. Pristavajte si železničné priecestie so závorami! Závory sa spustia samé, ak priecestím prechádza vlak, alebo ak stlačíte tlačidlo. Zdvihnúť ich musíte ručne. Priecestie so závorami je kompatibilné so všetkými drevenými vláčikodráhami Brio.

• Nefunguje ako ma ani s brio vlacikom
    • Vlacik sa zasekava na magnete ak ma vagon
    • Nie vzdy padaju rampi

• Pri prejazde vláčika sa samé zatvárajú, spravili veľkú radosť.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Krásny doplnok ku zeleznici
  • , zakúpené v www.vlacikypredeti.sk

• Dobrá cena a dostupnosť hračky
  • Veľmi pekny doplnok

Zobraziť video recenziu